Biuletyn Informacji Publicznej

Menu główne

Zawartość podstrony

14 sierpnia 2017 09:25 | wersja 32 | Ten dokument ma 0 załączników 0

Pracownicy Urzędu Miejskiego w Skoczowie

Pracownicy Urzędu Miejskiego w Skoczowie
Rynek 1 - RATUSZ

1. Biuro nr 1
Agata Niedziałek - inspektor Wydziału WO
tel. 33 853 38 54 wew. 120

2. Biuro nr 2
Anna Tymon - inspektor Wydziału WO
tel. 33 853 38 54 wew. 152

Zofia Miech - inspektor Wydziału WF1
tel. 33 853 38 54 wew. 155

Joanna Gabzdyl - podinspektor Wydziału WF1
tel. 33 853 38 54 wew. 116

Grzegorz Czapla - podinspektor Wydziału WO
tel. 33 853 38 54 wew. 101

3. Biuro nr 5

Tomasz Urbański - naczelnik Wydziału Organizacyjnego WO
tel. 33 853 38 54 wew. 138

4. Biuro nr 6
Wioletta Sawicka-Ślęzak - inspektor Wydziału WO
tel. 33 853 38 54 wew. 122

5. Biuro nr 7
Marcin Orszulik - informatyk
tel. 33 853 38 54 wew. 130

Grzegorz Sobel - główny specjalista ds. informatyki
tel. 33 853 38 54 wew. 159

Wiesław Skoczylas - kierowca
tel. 33 853 38 54 wew. 133

6. Biuro nr 11
Małgorzata Słowiok - inspektor Wydziału WO
tel. 33 853 38 54 wew. 102

Sonia Stoły - podinspektor Wydziału WO
tel. 33 853 38 54 wew. 102

7. Biuro nr 12
Beata Macura - Sekretarz Gminy Skoczów
tel. 33 853 38 54 wew. 112

8. Biuro nr 13

Radca Prawny
tel. 33 853 38 54 wew. 124

9. Biuro nr 14

Klaudia Pasterny - stanowisko ds. kontroli wewnętrznej i nadzoru właścicielskiego
tel. 33 853 38 54 wew. 123

Jolanta Łośko - audytor wewnętrzny
tel. 33 853 38 54 wew. 123

10. Biuro nr 15
Konrad Popławski - naczelnik Wydziału WSO
tel. 33 853 38 54 wew. 111

Marek Dąbrowski - inspektor Wydziału WSO, Z-ca Kierownika USC
tel. 33 853 38 54 wew. 119

Gabriela Tumidajewicz - kierownik USC
tel. 33 853 38 54 wew. 119

Dariusz Nowoczek - podinspektor Wydziału WSO
tel. 33 853 38 54 wew. 106

10. Biuro nr 16
Aleksandra Folwarczny - inspektor Wydziału WSO
tel. 33 853 38 54 wew. 149

Monika Badura - podinspektor Wydziału WSO
tel. 33 853 38 54 wew. 106

11. Biuro nr 20 - Wydział Gospodarki Nieruchomościami i Planowania Przestrzennego WN

Karolina Żebrowska - inspektor Wydziału WN
tel. 33 853 38 54 wew. 107

Marcin Dawid - inspektor Wydziału WN
tel. 33 853 38 54 wew. 158

Bartłomiej Michałek - inspektor Wydziału WN
tel. 33 853 38 54 wew. 104

12. Biuro nr 21 - Wydział Gospodarki Komunalnej i Środowiska WK

Janusz Międzybrodzki - naczelnik Wydziału WK
tel. 33 853 38 54 wew. 143

Renata Pisz - inspektor Wydziału WK
tel. 33 853 38 54 wew. 134

Henryka Brandys - inspektor Wydziału WK
tel. 33 853 38 54 wew. 142

Elżbieta Domian - podinspektor Wydziału WK

tel. 33 853 38 54 wew. 146

Nina Króliczek - inspektor Wydziału WK
tel. 33 853 38 54 wew. 139

Daria Międzybrodzka - podinspektor Wydziału WK

tel. 33 853 38 54 wew. 143

13. Biuro nr 22
Renata Brychlec - kierownik Referatu ds. podatków i opłat WF1
tel. 33 853 38 54 wew. 114

Beata Albrecht-Gorczyńska - inspektor Wydziału WF1
tel. 33 853 38 54 wew. 115

Katarzyna Pilich - inspektor Wydziału WF1
tel. 33 853 38 54 wew. 115

Weronika Szczypka - inspektor Wydziału WF1
tel. 33 853 38 54 wew. 132

Renata Szostok - inspektor Wydziału WF2
tel. 33 853 38 54 wew. 145

Ewa Kukla - inspektor Wydziału WF1
tel. 33 853 38 54 wew. 131

14. Biuro nr 23
Renata Matula - Stanowisko ds. kadr
tel. 33 853 38 54 wew. 110

Maria Zawada - inspektor Wydziału WF2
tel. 33 853 38 54 wew. 118

15. Biuro nr 24
Jerzy Ciałoń - Skarbnik Gminy
tel. 33 853 38 54 wew. 105

16. Biuro nr 25
Barbara Cieślar - kierownik Referatu ds. budżetu WF2
tel. 33 853 38 54 wew. 147

Halina Oborny - inspektor Wydziału WF2
tel. 33 853 38 54 wew. 108

Wioleta Frysz - inspektor Wydziału WF2
tel. 33 853 38 54 wew. 126

Barbara Nowoczek - inspektor Wydziału WF2
tel. 33 853 38 54 wew. 125

17. Biuro nr 27 - Wydział Gospodarki Nieruchomościami i Planowania Przestrzennego WN
Sylwia Żabińska - naczelnik Wydziału WN
tel. 33 853 38 54 wew. 109

Ilona Madzia - inspektor Wydziału WN
tel. 33 853 38 54 wew. 128

Rynek 17 - Wydział Funduszy Europejskich

Magdalena Goryczka - naczelnik Wydziału WFE
tel. 33 853 38 54 wew. 141

Iwona Marczyk-Klepczyńska - główny specjalista Wydziału WFE
tel. 33 853 38 54 wew. 141

Ewa Machej - inspektor Wydziału WFE
tel. 33 853 38 54 wew. 141

Agata Tomica - inspektor Wydziału WFE
tel. 33 853 38 54 wew. 141

Łukasz Wencek - inspektor Wydziału WFE
tel. 33 853 38 54 wew. 141

Rynek 18 - Biuro Promocji, Informacji i Turystyki BPI

Małgorzata Szteler-Furmaniuk - kierownik BPI
tel. 33 853 38 54 wew. 137

Mickiewicza 14 - Wydział Inwestycji i Rozwoju

1. Biuro nr 101
Krzysztof Brudny - naczelnik Wydziału WIR
tel. 33 853 14 76, 33 853 29 74 wew. 302

Magdalena Poniatowska - podinspektor Wydziału WIR
tel. 33 853 14 76, 33 853 29 74 wew. 302

2. Biuro nr 111
Stanisław Tatka - główny specjalista Wydziału WIR
tel. 33 853 14 76, 33 853 29 74 wew. 306

Izabela Stanula - zastępca naczelnika Wydziału WIR
tel. 33 853 14 76, 33 853 29 74 wew. 305

Zenon Oratowski - inspektor Wydziału WIR
tel. 33 853 14 76, 33 853 29 74 wew. 304

Marta Szkorupa - inspektor Wydziału WIR
tel. 33 853 14 76, 33 853 29 74 wew. 300

3. Biuro nr 109

Patrycja Barszczak - główny specjalista ds. zamówień publicznych
tel. 33 853 38 54 wew. 301

Katarzyna Lulewicz - inspektor ds. zamówień publicznych
tel. 33 853 38 54 wew. 301

Biuletyn Informacji Publicznej — Gmina Skoczów

Logowanie